Wypożyczalnia Motorówek Nad Wartą

Wypożyczalnia Motorówek nad Wartą

Nasza wypożyczalnia motorówek nad Wartą jest pierwszą tego typu inicjatywą w Poznaniu. Dzięki nam możesz bez patentu wyczarterować małą motorówkę i zobaczyć miasto z innej strony lub popłynąć w dłuższy rejs ze znajomymi. W naszej wypożyczalni znajdziesz 6 jednostek napędzanych silnikami o mocy od 4 do 6 koni mechanicznych. To co najważniejsze to fakt, że do prowadzenia takiej motorówki nie potrzebujesz patentu Sternika Motorowodnego. Wystarczy dowód osobisty i krótkie przeszkolenie, które przeprowadzamy dla każdej z załóg wybierających się na rejs po Warcie. Nasza wypożyczalnia mieści się nad rzeką w bezpośrednim sąsiedztwie Kontener ART na Chwaliszewie. Jeśli nie wiesz jak do nas dojechać sprawdź lokalizację wypożyczalni na poniższej mapie! Motorówkę można wypożyczyć na czas od 1 do kilku godzin. Maksymalnie na motorówce może pływać jednocześnie do 5 osób dorosłych. Cena wypożyczenia to 60 zł za godzinę (cena zawiera paliwo do motorówki, podatki, opłaty, przeszkolenie). Nasza rzeka jest warta poznania – zapraszamy!

(tel. w sprawie rezerwacji łodzi na Warcie => Przystań Chwaliszewo 578 908 329)

Szkolenie: Sternik Motorowodny!

kurs sternik motorowodny

Chciałbyś lub chciałabyś pływać na dużych jachtach motorowodnych? Zapisz się na jeden z cyklicznie organizowanych przez nas kursów motorowodnych. Zdobądź niezbędne umiejętności praktyczne, wiedzę teoretyczną i zdaj egzamin na patent sternika motorowodnego! Zdawalność naszych kursantów to 100%!

Sprawdź!

Kontakt

Bez nazwy-1

 

Operatorzy wypożyczalni: KontenerART www.Sea-Adventure.eu.

W razie jakichkolwiek pytań lub w sprawie rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 578 908 329 (w godz. 10-18)

(tel. w sprawie rezerwacji łodzi na Warcie => Przystań Chwaliszewo 578 908 329)

Szacunkowy czas płynięcia z prądem (w dół rzeki)
1 h – do plaży na Szelągu ok 20 min. tam / 40 min. powrót
3 h – do Czerwonaka ok 1 h tam / 2 h min. powrót
Szacunkowy czas płynięcia pod prąd (w górę rzeki)
1 h – plaża na Wildzie 40 min. / 20 min. powrót
3 h – most autostradowy 2 h tam / 1 h powrót

Zapisz

Przystań Poznań - Stary Port

Plaża Miejska na Chwaliszewie - druga lokalizacja

Plaża Miejska na Szelągu